google-site-verification=du4aYQliU_MXljX7fMDpPiQerZe_m5NYjEEXQd3hgOg

گزارش سمینار آموزشی چاشنی های فروش با تدریس استاد شانه سازان

سمینار آموزشی چاشنی های فروش در تاریخ ۲۱ مهرماه سال ۹۷ در با تدریس استاد عباس شانه سازان مربی و مدرس برندینگ و پرسنال برند توسط گروه آموزشی سازان برگزار گردید.

در این سمینار آموزشی استاد عباس شانه سازان به نقل از هنری فورد صاحب کمپانی فورد اینگونه عنوان کردند که ” کسب و کاری که فقط پول دارد کسب و کار فقیری است ”

امروزه هر کسب و کاری نیاز دارد یک پلن برای خود طراحی کند که داشبورد آن کسب و کار محسوب می شود . استاد عباس شانه سازان خاطر نشان کردند که داشبورد کسب و کار به صاحب آن کسب و کار کمک می کند تا به درستی موقعیت فعلی خود را شناسایی کرده و برای آینده و اهداف پیش روی خود به درستی برنامه ریزی کند .

سپس ایشان در این کارکاه به مطرح کردن حقایقی در خصوص شرایط کسب و کارها و شکست آنها در دنیای امروز پرداختند و افزودند با توجه به شرایط حاکم تنها یک انتخاب داریم : با قدرت بمانیم یا شکست بخوریم و حذف شویم .

همچنین به طرح پارامتر هایی که برای داشتن یک سازمان موفق نیاز است در نظر گرفته شود پرداختند و عنوان کردند باید برای خود بازار جدیدی خلق کنیم آن را تسخیر کنیم برای خود حدود و استانداردهایمان را مشخص کنیم و هیشه به دو عامل ارزش و هزینه توجه ویژه داشته باشیم .

استاد شانه سازان دوبال و رکن اصلی موفقیت در کسب و کار را  عملکرد و ارتباطات معرفی کردندو در بیان میزان اهمیت ارتباطات در تاثیر عملکرد ضریب ۷۰% را عنوان کردند

سپس ایشان به بیان مهم ترین رکن در سازمان های هزاره ی سوم پرداختند و آن را نیروی انسانی کارآمد و خلاق معرفی نمودند .

همچنین  در باب ضرورت هدف در هر کسب و کار و میزان ضرورت و اهمیت آن در بهره وری کسب و کار مطالبی را عنوان کردند و نحوه ی استفاده از قانون ۲۰/۸۰ را در مدیریت کسب و کار خاطر نشان کردند .

در ادامه نیز به طرح مطالب مهمی در حوزه ی بازاریابی پرداختند و تفاوت های بازاریابی مدرن و سنتی را عنوان کردند و افزودند آنچه که امروز برای سازمان ها ارزش می آفریند ایجاد رابطه مستمر با مشتریست و سازمان هایی موفق هستند که قادرند مشتریان ”  تمام عمر” ایجاد کنند .

ایشان همچنین فروش را به عنوان یک فرآیند معرفی کردند فرآیندی که منجر به قانع کردن فرد به خرید محصول خدمت و یا ایده ما خواهد شد .

در پایان نیز مسائلی را در خصوص اولویت های فروش امروزی و دلایل عدم خرید مشتری از ما بررسی کردند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.