دوره یکساله 12 گام تا MDRT

 

[su_note note_color=”#f3f3f3″]برای اکثر نمایندگان و فروشندگان بیمه عمر هیچ رویایی بزرگتر از عضویت در MDRT و حمل پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در این اجلاس نیست.[/su_note]

✅ آیا شما هم این رویای بزرگ را در سر دارید؟

✅ آیا می دانید که شما هم توانایی رسیدن به این رویا دارید؟

 

اگر از صمیم قلب این آرزو را در سر می پرورانید و عمیقاً باور دارید که می توانید به این موفقیت بزرگ برسید با ما همراه باشید. ما کمکتان می کنیم تا به به هدف خود برسید

اگر به زندگی افراد موفق در دنیا بنگرید متوجه می شوید که همه آنها از وجود حداقل یک مربی ، یک Coach و یک همراه در مسیر خود بهره برده اند ، بنابر این شما هم اگر می خواهید به رویای MDRT برسید حتما باید از وجود یک مربی کاردان، کاربلد و نابغه که خود سالها پیش این مسیر را طی کرده و به این موفقیت رسیده استفاده کنید. و این مربی کسی نیست جز:

استاد حمید امامی

ما برای رساندن شما به رویایتان یک دوره یک ساله با راهبری استاد حمید امامی طراحی کرده ایم تحت عنوان:

دوره یکساله 12گام تا MDRT

[su_note note_color=”#f3f3f3″]در این دوره شما می آموزید که چگونه می توان به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شد[/su_note]

 

مباحثی که در این یک سال به آنها پرداخته خواهد شد عبارتند از :

 • مشتری یابی و شناخت نظام ارزشی مشتریان : تشخیص اینکه مشتری های واجد شرایط چه کسانی هستند، چگونه آنها را پیدا کنیم، برای چه مشتری هایی باید وقت گذاشت، تفاوت مشتری و غیر مشتری چیست؟ چگونه با استفاده از شناخت نظام ارزش مشتری به او بیمه بفروشیم.
 • هوش ارتباطی : در دنیای امروز که ارتباطات حرف اول را در زندگی و کسب و کار میزند داشتن هوش ارتباطی قوی در روند رشد و رسیدن به موفقیت بسیار تاثیرگذار است. امکان ندارد بدون داشتن مهارت برقراری ارتباط با مشتری بتوان به او بیمه فروخت. بنابراین اینکه چگونه ارتباط اولیه را برقرار کرد و چگونه آنرا ادامه داد تأثیر شگفت انگیزی در میزان فروش شما دارد.
 • هوش مذاکره : در هوش مذاکره شما می آموزید که چگونه یک مذاکره را شروع کنید و چگونه آنرا به پایان برسانید؟ مذاکره برد برد را فرا خواهید گرفت و با بایدها و نبایدهای مذاکره آشنا می شوید.
 • مدیریت و هوش مالی : برای رسیدن به استقلال مالی تنها افزایش فروش کافی نیست. بسیاری از افراد هستند که با داشتن درآمدهای بالا باز هم بدهی های سنگین دارند . در هوش مالی مدیریت درآمد، مدیریت هزینه، نحوه صحیح پس انداز و… را می آموزید.
 • نیاز سنجی و پاسخگویی به اعتراضات مشتری : یکی از مهمترین چیزهایی که یک فروشنده باید آنرا بداند تشخیص نیاز مشتری و پس از آن پاسخگویی به اعتراضات مشتری است. باید بدانید همه مشتری ها بیمه را فقط به یک دلیل نمیخرند و دلیل خرید هر مشتری با دیگری متفاوت است.

 

[su_note note_color=”#f3f3f3″]همچنین باید بدانید که چگونه به اعتراضاتی مثل من بیمه تأمین اجتماعی دارم، من پول ندارم، به این بیمه نیاز ندارم و … پاسخ مناسب بدهید تا مشتری از شما خرید کند.[/su_note]

 

 • فروش گروهی و همایش فروش : شما در فروش فردی نهایتاً می توانید در یک روز با بیست مشتری قرار ملاقات بگذارید اما در فروش گروهی در یک همایش دو ساعته حداقل 200 نفر را دعوت کنید و به آنها بیمه فروشید. به عبارتی فروش گروهی می تواند راه شما را برای رسیدن به فروش بالا بسیار کوتاه کند.
 • نهایی کردن فروش : یکی دیگر از مهمترین مراحل فروش بخش آخر فروش است ، جایی که مشتری می خواهد قرارداد را امضا کند و پولش را به شما پرداخت کند. همه مشتری ها در این مرحله دچار یک ترس درونی هستند ، شما بعنوان یک فروشنده حرفه ای باید بتوانید اعتماد کافی در او ایجاد کنید تا براحتی قرارداد را امضا کند.
 • فروش به کارخانجات و مؤسسات و شرکت ها : همانند فروش گروهی فروش به کارخانجات و شرکتها که کارمندان بالایی دارند یک فرصت عالی برای افزایش فروش است و در عین حال نیازمند کسب مهارت برای متقاعد کردن مدیر شرکت دارد. در این دوره بطور مفصل به این مبحث پرداخته خواهد شد.
 • تیم سازی و تشکیل تیم فروش : شما هرچقدر هم که توانمند باشید وانرژی بالایی داشته باشید به دلیل محدودیت زمانی نمی توانید مشتریهای زیادی را ملاقات کنید . بنابراین نیاز دارید تا یک تیم قوی و حرف ای فروش تشکیل دهید. شما در این دوره می آموزید که یک تیم خوب فروش چه ویژگیهایی دارد و شما چگونه باید به نحوی عالی تیم را رهبری کنید.
 • نوشتن یک سناریوی فروش : در این دوره شما می آموزید که چگونه یک سناریوی فروش بنویسید وطبق آن پیش روی کنید تا به مراحل عالی برسید.

 

[su_note note_color=”#30336b” text_color=”#ffffff”]آموختن و یادگیری تمامی این مطالب برای یک نخبه فروشنده الزامی است اما کافی نیست چرا که رسیدن به موفقیت پیش نیازهایی دارد از جمله آموختن مهارت هدف و هدفگذاری.[/su_note]

[su_note note_color=”#22a6b3″ text_color=”#ffffff”]همنچنین برای ارتباط با مشتری، مذاکره و فروش گروهی نیاز است مهارتهای فن بیان و سخنرانی هم بیاموزید.[/su_note]

 

بنابراین در این دوره سه جلسه دیگر گنجانده شده است که توسط استاد عباس شانه سازان آموزش داده خواهند شد :

 • هدف و طراحی نقشه راه : ویگی های یک هدف خوب چیست؟ چگونه می توانید یک زندگی هدفمند داشته باشید؟ پس از تعیین هدف چگونه استرتژی مناسب برای دست یابی به آن تهیه کنید؟
 • فن بیان و سخنرانی : لازمه فروش گروهی آموختن مهارت های فن بیان و سخنرانی است. شما در این دوره فرا میگیرید که یک سخنرانی خوب را چگونه آغاز کنید، از چه تکنیکهایی برای جلب توجه حاضرین در جلسه استفاده کنید و چگونه همایش را به پایان برسانید.

خصوصیات مهم این دوره :

 • کاملاً چالشی و کارگاهی است و شما درگیر آموزش ها خواهید شد
 • برای هر جلسه تمرین های خاص خود را دارد و تمرینها کاملاً عملی خواهند بود
 • مشاوره با اساتید دوره.
 • تشکیل یک گروه خاص برای در ارتباط بودن با هم و با اساتید.
 • فایل های صوتی هر جلسه در اختیار همه دانش آموختگان قرار میگیرد.

 

مصاحبه با دانش آموختگان قبلی این دوره

ضمانت این دوره چیست؟

نگران نباشید، ما این دوره به صورت 100% ضمانت میکنیم

ما ضمانت می کنیم که تمام افرادی که در این دوره شرکت میکنند قطعاً رشد چشمگیری خواهند داشت و اگر در پایان دوره هر کس از دوره رضایت نداشت هزینه دوره به او برگشت داده می شود.

این ضمانت در قراردادی که بین مؤسسه و شما بسته می شود بصورت مکتوب درج خواهد شد.

 

به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09306463262 تماس بگیرید.هیچ سوالی بی پاسخ نمی ماند.