کارگاه یک‌روزه بازاریابی محتوا – اهواز

امروزه با توجه به افزایش حجم اطلاعات و رسانه های در دسترس،سطح دانش و آگاهی جامعه افزایش پیدا کرده و مردم روزانه با تبلیغات بسیار زیادی روبه رو هستند که تعداد این روش ها با میزان تاثیر پذیری کاربران نسبت عکس دارد. از این رو باید به دنبال راهکار موثری بود تا مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد. در راستای رسیدن به چنین هدفی، پس از تجربه مدلهای مختلف تبلیغات آنلاین مانند تبلیغات بنری، کلیکی و رپورتاژ آگهی که به دلیل استفاده نادرست و فراوان، اعتماد کاربران به تبلیغات را از بین برده بودند، روش جدیدی به نام بازاریابی محتوا شکل گرفت و رواج پیدا کرد.

این روش که به عنوان یک ابزار جامع و موثر در دسترس تبلیغ کنندگان قرار دارد، به آنان این امکان را میدهد تا با معرفی کالا و یا خدمات خود از طریق تولید محتوای حمایت شده، به افزایش آگاهی مخاطبین برای شناخت بیشتر و بهتر محصولات خود بپردازند و بر اساس دانش ایجاد شده، مخاطب خود، محصول مورد نیاز را انتخاب کرده و تصمیم به خرید آن گرفته و آنرا به دیگران نیز معرفی می کند. با این روش، حامی، در راستای مسئولیت های اجتماعی خود، هزینه آموزش مخاطب را پرداخت کرده و موقعیت برند خود را نیز در ذهن مخاطب ارتقا داده است که از هر نظر تضمین کننده موفقیت تبلیغات او است.

 

 

۱۰ دلیل اهمیت استفاده از استراتژی بازاریابی محتوا

۱- ایجاد اعتماد در بازدیدکنندگان
۲- آگاهی از برند (Brand Awareness)
۳- بهبود سئو (SEO)
۴- تولید Lead یا سرنخ بازاریابی
۵- جذب مخاطبین ایده‌آل
۶- تبدیل بازدیدکنندگان به Lead با استفاده از تکنیک پرورش lead
۷- اشتراک‌گذاری محتوا توسط بازدیدکنندگان
۸- دلیل قانع‌کننده برای بازگشت افراد به وب‌سایت شما
۹- هم‌راستا با سایر استراتژی‌های بازاریابی
۱۰- افزایش نرخ بازگشت سرمایه (ROI)

 

چرا باید در این کارگاه شرکت کنید:

بازاریابی محتوا یا بازاریابی از طریق محتوا امروز یکی از اصلی‌ترین راهکارهای بازاریابی برای کسب‌وکارهاست. زیرا مشتریان امروزی دیگر بازاریابی یا تبلیغات مستقیم را کمتر باور یا قبول می‌کنند. این درحالیست که مشتریان یا مخاطبان دایما در حال دریافت محتوای گوناگون و جذاب از طریق رسانه‌های مختلف هستند. بنابراین کسب‌وکارها همزمان با رشد مشتریان و رسانه‌ها به سمت بازاریابی از طریق محتوا رفته اند تا بتوانند با محتوای مفید و ارزشمند مشتریان را درگیر و جذب کنند.
کارگاه بازاریابی محتوا سعی دارد تا مفاهیم اصلی و اساسی آن را شرح دهد و راهکارهای عملی برای تولید محتوا در رسانه‌های مختلف را به شرکت کنندگان آموزش دهد تا آنها پس از این کارگاه بتوانند از طریق محتوا مشتری یا مخاطب کسب کنند.

 

در این کارگاه چه می آموزید؟

  • اصول طراحی استراتژی محتوا
  • شناخت پرسونا مخاطب
  • ترفندهای محتوای اثربخش
  • محتوا در فرایند تصمیم گیری و سفر مشتری
  • روش های تحریک مخاطب
  • آشنایی با ساختار محتوا
  • بازاریابی ویدئویی
  • تقویم انتشار و شاخص های عملکرد

 

چرا بابک نقاش فرد مناسبی برای تدریس این کارگاه است؟

بابک نقاش نویسنده، خبرنگار و بازاریاب محتوا است. او نزدیک به 15 سال سابقه مطبوعاتی در حوزه فناوری دارد و بر موضوعاتی مانند بازاریابی دیجیتال، کسب‌وکار و ارتباطات مسلط است. نقاش در حال حاضر به عنوان استراتژیست، مشاور و مجری طرح‌های تولید و بازاریابی محتوا فعالیت می‌کند.

 

مخاطبان دوره

مدیران، صاحبان کسب و کار، علاقه مندان به بازاریابی دیجیتال، تیم های استارتاپ، مدیران وب سایت، مشاوران بازاریابی و کسب و کار

 

پیش نیاز دوره

این دوره پیش نیاز ندارد.فقط اطلاعات اولیه در زمینه اینترنت و کسب و کار کافی است.کافیست با هدف خاصی در این کارگاه شرکت کنید.

 

زمان کارگاه:

جمعه 10 اسفند 97

ساعت 10 الی 18

[به همراه پذیرایی ناهار و میان وعده]

 

محل برگزاری:

اهواز، کیانپارس، انتهای ۹ غربی، فاز3، نبش وهابی، ساختمان پارس، طبقه اول

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.